PSD (ZAKŁAD STALOWNIA)

Paweł Szot
  • Wiesław Chrobot
  • Krzysztof Ciekański
  • Jakub Droździel
  • Wiesław Lesiak
  • Adam Wdowiak

PPD (ZAKŁAD WIELKIE PIECE)

Marcin Bańcerek
  • Mirosław Cerazy
  • Rafał Czuba
  • Mariusz Janus
  • Jacek Lipowicz
  • Piotr Soja
  • Adam Szarek
  • Anna Wróbel

UNITECH 1

Przemysław Drzazga
Przemysław Drzazga
  • Michał Nowakowski
  • Jacek Skrzydlewski

P.P.U.H. Consensus SP. Z O.O.

Zygmunt Makieła
  • Mariola Cwancygier
  • Piotr Chierek
  • Paweł Kowal
  • Iwona Migacz

HK ZTS SP. Z O.O.

Jędrzej Pietrończuk
  • Roman Dróżdż
  • Tadeusz Dziurkowski
  • Teresa Koch
  • Zbigniew Mazurkiewicz
  • Janina Migas

Centrala AMP

Piotr Owcarz
  • Michał Gawron
  • Andrzej Guzy
  • Krzysztof Sakwa

TaMEH POLSKA

Grażyna Kuchciak
  • Daniela Haraburda
  • Elżbieta Sojka
  • Jarosław Szot
  • Sylwester Zięba

DWG (walcownia duża)

Janusz Mitura
  • Dariusz Więckowski
  • Sebastian Szata

DWS (walcownia średnia)

Grzegorz Bąk
  • Mariusz Przybylski
  • Tomasz Tymiński

Zakład Energetyczny PED

Grzegorz Prysak
  • Dariusz Bodnar
  • Agnieszka Sufin

Unimed

Lidia Grodzka
  • Monika Dzięgiel
  • Emil Kluch

KOLPREM

Krzysztof Mysłek
  • Anna Łapa
  • Krzysztof Siba

BU

Wojciech Brzozowski
  • Piotr Foltyn
  • Aleksandra Wójcik

Jakość i Rozwój Produktu

Adam Stach
  • Paweł Garncarz
  • Witold Jagiełło

Partner Serwis SP. Z O.O.

Mariusz Moń
  • Agata Adamczyk
  • Sławomir Boral
  • Rafał Talaska

PUW HKW SP. Z O.O.

Andrzej Brania
  • Andrzej Pietrzyk
  • Angelika Woźniak

Laboratorium Ochrony Środowiska

Krystian Grzywaczewski
  • Dagmara Kucypera
  • Maria Plak

NIERUCHOMOŚCI PARTNER SP. Z O.O.

Magdalena Dubiel
  • Mariola Wiltos
  • Dariusz Ćmak

TMS INTERNATIONAL poland sp. z o.o.

Grzegorz Drużyński
  • Michał Balik
  • Bartosz Lorek

am BCOE

Katarzyna Kajda
  • Marta Celejewska

Unidrux

Celina Zgoda
  • Dariusz Bednarczyk
  • Karolina Rauk

Koło Emerytów i Rencistów

Maria Zych
  • Włodzimierz Bednarski
  • Eugeniusz Dziubiński
  • Wiesława Makieła
  • Stanisław Wilk