Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników ArcelorMittal Dąbrowa Górnicza

tel. +48 32 776 9570   |  fax.: 32 776 8502

Zarząd MZZ PAM DG X Kadencji na lata 2018- 2022

Jacek Zub - przewodniczący

Jacek Zub - przewodniczący

Miroslaw Cerazy 

Mirosław Cerazy -Wiceprzewodniczący ds. zatrudnienia i płac,

Adam Wdowiak

 

Adam Wdowiak – Wiceprzewodniczący ds. BHP i spraw socjalnych,

 

grazyna kowalewska 2

Grażyna Kowalewska – Skarbnik

Franciszek Bajda, Mirosław Bieroński, Andrzej Brania, Wojciech Brzozowski, Wiesław Chrobot, Krzysztof Ciekański, Mariola Cwancygier, Rafał Czuba, Jacek Ćmak, Roman Dróżdż, Zbigniew Franusiewicz, Lidia Grodzka, Krystian Grzywaczewski, Katarzyna Kajda, Marzena Kaniecka, Andrzej Kościelniak, Bożena Kurpik, Grażyna Kowalewska, Marian Łuczak, Marzena Matusiak, Janusz Mitura, Zygmunt Makieła, Piotr Owcarz, Jędrzej Pietrończuk, Partycja Salamon - Stolorz, Artur Sobusik, Mariusz Przybylski, Grzegorz Prysak, Jacek Skrzydlewski, Adam Stach, Jarosław Szot, Paweł Szot, Leszek Tuszyński, Małgorzata Usman- Miltko, , Dariusz Więckowski, Mariola Wiltos, Jacek Wormuth, Anna Wróbel. 

Skład Komisji Rewizyjnej

Henryk Szczepaniak -  przewodniczący

Małgorzata Korczyńska, Dawid Madej, Janina Migas, Mariusz Nowak, Michał Nowakowski, Anita Łyczek, Anna Neuman, Sebastian Szata. 

Komisja Socjalna: Adam Wdowiak – przewodniczący, Janusz Mitura, Jacek Wormuth, Jacek Ćmak, Marzena Matusiak, Bożena Kurpik, Grzegorz Prysak, Adam Stach.

Komisja ds. BHP: Adam Wdowiak – przewodniczący, Tomasz Dominiczak, Anita Łyczek, Zbigniew Franusiewicz, Wiesław Chrobot, Ryszard Wormuth, Wojciech Brzozowski, Marian Łuczak.

Komisja Ekonomiczna: Jacek Zub – przewodniczący, Grażyna Kowalewska, Jacek Skrzydlewski, Zygmunt Makieła, Patrycja Salamon-Stolorz, Andrzej Kościelniak, Janusz Mitura, Leszek Tuszyński.

Komisja Płacowa: Mirosław Cerazy – przewodniczący, Marcin Gamrot, Jacek Ćmak, Janusz Mitura, Zbigniew Franusiewicz, Katarzyna Kajda, Piotr Owcarz, Grzegorz Prysak, Adam Stach.

 

Członkowie Prezydium MZZ PAM DG X Kadencji

Jacek Zub - Przewodniczący,

Mirosław Cerazy - Wiceprzewodniczący,

Adam Wdowiak Wiceprzewodniczący,

Grażyna Kowalewska – Skarbnik oraz Wojciech Brzozowski, Jacek Ćmak, Zbigniew Franusiewicz, Zygmunt Makieła, Janusz Mitura, Piotr Owcarz, Jędrzej Pietrończuk, Grzegorz Prysak, Jacek Skrzydlewski, Leszek Tuszyński, Jacek Wormuth.