Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników ArcelorMittal Dąbrowa Górnicza

tel. +48 32 776 9570   |  fax.: 32 776 8502

W najnowszym numerze Faktów Związkowych: Zmiany w ZUZP nadal dyskutowane, Pomoc socjalna jest ważna, Sipowcy zainaugurowali nową kadencję, Nagroda EBITDA dla pracowników spółki, "Mały Hutnik", Pikniki odwołane, Dylematy bezpieczeństwa - jak się z nimi uporać, Tymczasowe wstrzymanie pracy wielkiego pieca i stalowni w krakowskiej hucie, Stanowisko Organizacji Związkowych ArcelorMittal Poland.

W najnowszym numerze Faktów Związkowych: Kampania sprawozdawcza w pełni, Z Interim do ArcelorMittal Poland, Co dalej ze spółką ZEN?, Spotkanie szkoleniowe SIP, Nowoczesne centrum szkoleniowe już otwarte, Organizacja pikników po nowemu, Branżowe związki zawodowe OPZZ murem za ZNP, Wtorki bez obsługi kadrowej, Dzień otwarty - 18 maja, Zawody w pchnięciu kulą.

W najnowszym numerze Faktów Związkowych: Poszerzyli wiedzę o emeryturach ... cd., O problemach małych i dużych cd., Regionalne Forum BHP, Zapraszamy do udziału w konkursach OPZZ, Trzynasta emerytura - ale jakim kosztem?, Pożegnali karnawał, Trwa rekrutacja do naszych przedszkoli, Zapraszamy na wycieczkę KUDOWA ZDRÓJ, Karty rabatowe na paliwo.

W najnowszym numerze Faktów Związkowych: Zmiany z ZUZP - dyskutuj ciąg dalszy, Popieramy pikietę OPZZ, Czas złożyć wniosek o pożyczkę na cele mieszkaniowe, Żyć zdrowo i pracować bezpiecznie, Terenowa komisja BHP w Zakładzie Stalownia, Dzień Bezpieczeństwa - 25 kwietnia, Emerytury dla kobiet z 1953 roku, WYPOCZYNEK, Zachęcamy do korzystania z ochrony prawnej.

W najnowszym numerze Faktów Związkowych: Kontrowersje wokół dodatku zmianowego, Od 1 marca wyższe emerytury, Zmiany w Zarządzie i Radzie Nadzorczej ArcelorMittal Poland, 1 proc. dla Mai, Informacja w sprawie PIT-ów, Pomoc socjalna zgodnie z regulaminem, HRapka, Zapraszamy na WYCIECZKĘ OBJAZDOWĄ, Karty rabatowe na paliwo